Порядок продажу деревини на території України за допомогою віртуального державного сайту Prozorro

Тривалий час ринок деревини України залишався в тіні, через що до державного бюджету надходило не більше 50 мільярдів гривень на рік. Як результат, це призвело до збільшення кількості незаконних рубок із подальшим продажем виробником за вигідною ціною. Щоб якомога швидше вивести сферу діяльності з тіні, український уряд вирішив реформувати регіон. Врешті-решт це призвело до розвитку незалежної державної віртуальної платформи Prozorro.Sales sale.ueex.com.ua, за допомогою якої нещодавно всі виробники деревини були змушені продавати свою продукцію. Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Переваги та недоліки продажу деревини через державну електронну платформу Prozorro.Sales

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-2.jpg

Перш за все потрібно звернути увагу на те, що віртуальна державна служба не надає можливості зареєструвати особистий кабінет відразу після переходу на домашню сторінку. З цією метою безпосередні учасники майбутніх публічних пропозицій повинні користуватися послугами акредитованого ресурсу української комерційної телевізійної біржі. Основні його переваги:

  1. наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу;
  2. цілодобова служба допомоги, що характеризується високим професіоналізмом та увагою до результатів;
  3. проста процедура реєстрації учасників торгів — продавців та прямих покупців;
  4. низька стартова ціна на продану продукцію;
  5. можливість придбання сирої деревини найбільш зручним способом;
  6. максимальний захист від можливих шахраїв — при користуванні послугами Української торгової біржі ймовірність дорівнює нулю.

Багато користувачів вважають недоліком сплату застави під заставу під заставу, що підтверджує готовність користувача брати участь у майбутніх аукціонах. Однак ці правила завжди застосовуються і стосуються не лише державного сайту. У будь-якому випадку, після завершення публічного аукціону та їх втрати, застава буде повернута повністю. У разі перемоги переможцю потрібно буде лише сплатити решту суми. Як бачите, все на сайті максимально прозоро і чесно, і ви можете дізнатися всю інформацію про партію заздалегідь, просто перегляньте її.

Порядок реєстрації для участі в державній системі Prozorro. Продажі з подальшим проведенням торгів на публічних аукціонах. Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-1-1024x768.jpg

Загалом, вся процедура проста. У разі потреби кожен, хто бажає залишити за собою повне право, перейти на головну сторінку офіційного державного ресурсу та натиснути на категорію «Правила використання ресурсів». Надає вичерпну інформацію з докладними інструкціями. Все, що потрібно зробити користувачеві, — це кілька простих кроків:

  1. Зайдіть на веб-сайт Української торгової біржі для подальшої реєстрації вашого особистого кабінету — без нього участь у публічній пропозиції неможлива.
  2. Заповніть відкриту реєстраційну форму, щоб надати правильну особисту інформацію.
  3. Підтвердження поточного номера мобільного телефону — використовується як основний засіб організації зворотного зв’язку.
  4. Отримайте персональний ідентифікатор для подальшої авторизації у профілі.

Вибір цієї партії: для цього на офіційному порталі був розроблений спеціальний фільтр пошуку. Просто вкажіть усі необхідні параметри та натисніть на кнопку «Пошук», відразу після цього система автоматично сформує список пропозицій.

За бажанням ви завжди можете підписатись на безкоштовну передплату на розповсюдження системних повідомлень від спеціалістів служби підтримки. Завдяки такому інтегрованому підходу ви можете регулярно отримувати сповіщення про майбутні події на порталі та постійно отримувати інформацію про останні події. Характерно, що ця функція надається кожному і є офіційно безкоштовною, що є хорошою новиною.