Онлайн продаж конфіскованих активів через систему торгово-ресурсної біржі «УУБ»

Раніше в Україні продажем арештованих активів займалась монопольна державна електронна система. На початку вона працювала бездоганно, але з роками вона дуже сильно вплинула на становище ринку конфіскату. Люди та підприємці скаржились на часті прояви шахрайства, випадки хабарництва та дискримінації, не рідко були й випадки, коли ціна за лот була навмисно зменшена та товар віддавався конкретному учаснику. Через це постраждали не тільки громадяни, а й банки та кредитори, які так і не змогли отримати обіцяні кошти від банкрутів та боржників.

Уряд України вирішив, що цю ситуацію негайно треба змінювати. Тому вони почали обирати вільний електронний майданчик, на якому можна буде безпечно проводити електронні аукціони. Таким місцем обрали ТБ «Українську універсальну біржу». Вона змогла отримати аж 4 рівні акредитації, що є високим рівнем, серед інших українських онлайн бірж. До того ж, біржа відповідає європейським та світовим стандартам електронних майданчиків, та входить до системи електронних торгів арештованою маєтністю (скорочено СЕТАМ), в якій офіційно зареєстрована як Оператор.

Що повинен знати кожен учасник універсальної біржі про онлайн аукціони?

Для кожного учасника важливо знати декілька основних аспектів. До них варто віднести:

  1. Брати участь в онлайн аукціонах можуть тільки зареєстровані учасники. Пройти цю процедуру можна через офіційну сторінку системи, після чого відразу ж можна подавати заявки на участь у торгах активами.
  2. В обов’язковому порядку необхідно ознайомитись з правилами, які знаходяться у регламенті «Української універсальної біржі». За порушення його правил, учасник може бути дискваліфікований з участі в аукціоні, та дії на сайті можуть бути обмежені.
  3. Електронні аукціони проводяться щодня в період з 9 ранку до 18 години вечора.
  4. Перелік усіх актуальних аукціонів можна знайти, перейшовши за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-lisu-kruglyaku-na-ofitsijnomu-majdanchiku-prozorrosale/.
  5. Кожен учасник має змогу зв’язатись з персональним менеджером, що у режимі 24/7 готовий допомогти з труднощами, пов’язаними з роботою на сайті та в аукціонах.

Дотримуючись цих основних моментів, учасник зможе вільно та успішно купувати будь-які лоти, без сумнівів про безпечність своїх особистих даних та без можливості його дискримінації іншими учасниками електронних торгів.