Реалізація лісу через державний віртуальну майданчик Прозорро.Продажі

На ринку вітчизняного лісу за всі роки незалежності України сформувалася справжня організована злочинність, на чолі якої знаходяться високопоставлені чиновники. Мільйони кубів деревини щорічно продавалися з використанням шахрайських схем, що спричинило за собою нанесення істотних фінансових збитків для бюджету держави. Щоб вивести ринок лісу з тіні, Уряд України прийняв рішення розробити законопроект, відповідно до умов якого […]

Читать »

Особливості реалізації земельних ділянок сільськогосподарського призначення через електронну площадку Прозорро.Продажі

Земля — ​​найбільш цінний товар не тільки у юридичних, а й фізичних осіб. Уже тривалий час на території України діє мораторій на реалізацію земельних наділів сільськогосподарських призначень. Незважаючи на це, в країні тривалий період спостерігається монополія, яка була сформована за рахунок можливості оформлення землі в довгострокову оренду. Однак сьогодні ситуація в корені змінилася.

Читать »

Що треба знати про закупівлі державних підприємств

Як відомо, державні організації та підприємства є найбільшими замовниками в нашій країні і постійно проводять потрібні їм закупівлі на відповідних електронних майданчиках.  У вашому розпорядженні можуть з’явитися ті чи інші можливості, які врешті-решт можуть допомогти вам у вирішенні важливих проблем, слід просто уважно ставитися до зазначеного сектору та зробити все можливе для того, що долучитися […]

Читать »

Япония намерена обсудить запуск северокорейских ракет на саммите G7

Премьер-министр Японии Синдзо Абэ заявил, что хочет поднять вопрос запуска ракет Северной Кореей на саммите лидеров стран G7 в Италии в этом месяце, передает Reuters «Я хотел бы серьезно обсудить это на саммите G7», — сказал Абэ после заседания Совета национальной безопасности.

Читать »

Ракетный скандал. Реальные причины и последствия для Украины

Шпионы КНДР на протяжении многих лет охотились за украинскими ракетными технологиями В 2011 году Денис Антипов, на тот момент студент кафедры корейского языка Киевского национального университета им. Тараса Шевченко, получил необычную просьбу от Службы безопасности Украины.

Читать »

Страны НАТО поддержали выход США из ракетного договора

Страны НАТО поддержали выход США из договора о ракетах средней и меньшей дальности. В НАТО выразили сожаление, что РФ продолжает отрицать нарушение договора и отказывается предоставить доступ к правдивой информации о своих ракетах. 

Читать »

Франция потребовала от России выполнить условия США по ракетному договору

Власти Франции призвали Россию воспользоваться шестимесячным периодом приостановления членства Соединенных Штатов в Договоре о ликвидации ракет средней и меньшей дальности (ДРСМД), чтобы вернуться к полному его соблюдению.

Читать »

Лукашенко: Размещение ракет в Украине обернется катастрофой для ее государственности

Президент Беларуси Александр Лукашенко выразил убеждение, что Украина не должна размещать на своей территории ракеты. Об этом Лукашенко в пятницу на встрече со СМИ и представителями общественности.

Читать »